Sağlık Bakanlığının, Toplam Kaç Kişinin COVID-19 Aşısı Olduğunu Gösteren Sitesi

Sağlık Bakanlığı, koronavirüs aşılama uygulaması ile ilgili daha şeffaf bir süreç yürütmek için resmi internet sitesine kaç kişiye aşı yapıldığını gösteren bir sayaç ekledi.

Türkiye, Covidien-19'u geride bıraktığımız bir yılın etkisi altındaki bölgede, pandemiyi sona erdirmeyi ümit eden aşılama çalışmasını resmen başlattı. Hatta Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşının güvenilirliğine ilişkin bazı soruları ortadan kaldırmak için COVID-19 ile ilgili açıklamalarda bulunduğu canlı yayında COVID-19 aşısının ilk dozunu da sağladı.

Çin'de geliştirilen CoronaVac aşısı için "acil kullanım izni". Bakan Koca, koronavirüs aşısı uygulaması için Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden randevu alınması gerektiğini açıkladı. MHRS üzerinden koronavirüs aşısı için nasıl randevu alabileceğinizi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı size kaç kişiye koronavirüs aşısı yaptırdığını bildirir. Güncel sayı – 4 Şubat 2021

Sağlık Bakanlığı covid19asi.saglik.gov.tr internet sitesine koronavirüs aşısına olan ilgiyi göstermek ve kaç kişinin koronavirüs aşısı yaptırdığını herkesle paylaşmak için "Toplam Aşılı Kişi Sayısı" başlıklı bir sayaç yerleştirdi. Sayaçla devam eden aşılama çalışmasında kaç kişide koronavirüs aşısı olduğunu bildiriyor.

Bunlara da Göz Atın

Yetkin Bir Tanıtım Yazısı ve SEO Hizmeti Vadeden Platform: İnteraktif Plus

Alanında uzman kişiler tarafından tanıtım mektubunun önemini göstermeyi ve kaliteli bir SEO hizmeti sunmayı vaat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.