Yeni Monster Hunter önümüzdeki hafta tanıtılabilir!

Uzun zamandır dedikoduları yapılan yeni Monster Hunter oyunu, önümüzdeki hafta yapılacak Tokyo Game Show 2020 etkinliğinde tanıtılabilir. Capcom projeleriyle yakından ilgilenen ve doğru iddialarla tanınan Dusk Golem, Nintendo Switch için çıkması beklenen yeni oyunun etkinlikte tanıtılabileceğini belirtti.
Intel Tiger Lake işlemcileri tanıtıldı!
Yeni Monster Hunter 2020 Tokyo Game Show’a gelebilir!
Ortaya çıkan yeni bilgilerle birlikte RE Engine grafik motorunun Nintendo Switch sürümünden destek alacağı da ortaya çıktı. Bu grafik motoru daha önce ResidentEvilVII:Biohazard, Devil May Crysis 5, Resident Evil 2 ve 3 gibi oyunlarda kullanılıyordu. Kısacası sağlam ve kendini belli eden bir motor olduğunu söyleyelim.

Monster Hunter World daha önce PC, PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için piyasaya sürülmüştü. Daha sonra Monster Hunter Generations Ultimate, Nintendo Switch için piyasaya sürüldü. Şimdi iddiaya göre yeni oyun için çalışmalar başladı ve Tokyo Game Show 2020’de tanıtılması bekleniyor.

Bunlara da Göz Atın

Amazon Prime Gaming, Toplam Fiyatı 120 TL Olan Şubat Ayının Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

Amazon Prime Gaming, Türkiye, Şubat ayı boyunca oyunun ücretsiz oynanabileceğini duyurdu. Yapılan açıklamalara göre Amazon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.